Hier kan je alles kwijt over de personages uit Thuis.
Forumregels
Hier komt alles over de personages, ook verhaallijnen die met die personages te maken hebben kan je hier kwijt. (Plaats hier geen spoilers, deze horen in het spoilerforum.)
Bob en Tamara trouwen op donderdag (feestdag ) 26 mei en het feest gaat verder door op vrijdag 27 mei. Dat zal daar nogal een grootste bedoening worden En dat met één kok en zijn twee hulpjes om voor het eten te zorgen.
Alles wat kon mis gaan op die trouw: de elektrische auto waarmee Bob moest vervoeren was nog niet voldoende opgeladen en wacht het beste moet nog komen, het paard waarmee de koets moest voorttrekken om Tamara naar het stadhuis te voeren was ziek geworden en dan hebben ze dan maar uit armoede Otto de ezel gebruikt en wetende dat een ezel koppig kan zijn.
Christine. Het was natuurlijk tamelijk absurd en iedereen zat zich te verbijten, maar ze ging fris en vrolijk door en dwong die slome Adil om haar ten huwelijk te vragen.
Tamara in haar bruidsjurk & bobbie in zijn trouwkostuum in de taxi naar de luchthaven : gaan die twee echt in die outfit op het vliegtuig kruipen ? En sinds wanneer is het mode dat de feestvarkens hun eigen feest vroegtijdig verlaten en de gasten gewoon doorfeesten ?
martha schreef: di 31 mei 2022, 14:52
Tamara in haar bruidsjurk & bobbie in zijn trouwkostuum in de taxi naar de luchthaven : gaan die twee echt in die outfit op het vliegtuig kruipen ?
Ze zullen wel zich omkleden in hun hotel in Venetië want ik kan me niet voorstellen dat ze hun hele vakantieperiode in hun trouw tenue zullen rondlopen.