Alle spoilers over Thuis komen hier. Inhouden, nieuwe personages, ...
Forumregels
Hier komen alle spoilers over de serie te staan. Een spoiler is een tekst (of foto) die informatie verklapt over de serie die voor de kijker verborgen had moeten blijven. Opgelet: speculaties horen in het speculatieforum thuis!
We zien ze al bijna drie maanden niet meer op het scherm, maar in TV Familie stond dat men voorlopig geen plannen heeft om Lena te laten terugkeren. De wil van Jelle Cleymans om de reeks te verlaten, had jammer genoeg gevolgen voor de actrice die zo graag had willen blijven.
Djenner schreef:We zien ze al bijna drie maanden niet meer op het scherm, maar in TV Familie stond dat men voorlopig geen plannen heeft om Lena te laten terugkeren. De wil van Jelle Cleymans om de reeks te verlaten, had jammer genoeg gevolgen voor de actrice die zo graag had willen blijven.
Dat is wel jammer voor haar, maar ik kan niet zeggen dat ik het personage mis. Het is trouwens wel erg voor Jelle Cleymans, straks moet die zich nog schuldig gaan voelen.
"Bennie is veranderd. Hij is niet meer de jonge onderkruiper, maar een volwassen zakenman op het recht pad", zegt Mark Tijsmans, die opnieuw te zien is in "Thuis". "Het is een fantastisch gevoel om terug op de set te staan. Het voelt echt alsof ik terug thuis ben", besluit de acteur.
Er wordt wel gesproken over een gastrol, volgens mij is dit een tijdelijke terugkeer en is hij gewoon terug om dan uiteindelijk samen met Peggy terug naar Portugal te gaan. Maar het is tof zolang het duurt natuurlijk, deze terugkeer had ik echt niet meer verwacht.
Ik vermoed dat dit een manier is om Peggy uit de serie te halen. Maar bon klagen mag je zeker niet als een personage die jaren vergeten leek (en enorm populair was) terug opduikt. Hopelijk zien we hem nog een tijdje rondhangen.
^^Eigenlijk is dat vreemd, want Peggy had er veel eenvoudiger uitgeschreven kunnen worden. Bv door gewoon terug op die boot te werken. Het is eigenlijk vreemd te noemen dat ze het nog zo lang rekken.
Maar ik denk ook dat Bennie maar een tijdelijk terugkeer maakt als exitscenario voor Peggy?
Kimmeke schreef:Er mogen precies geen oudere mensen meer wonen in thuis
Hoh, ik denk niet dat de reden is. Welke 73-jarige is tegenwoordig nog aan het werk? En Chris Boni is al 80!!!
Chapeau voor beide flinke ouderen!!! En dank voor de vele jaren amusement(met of zonder ergernissen) die ze ons bezorgden.
Kimmeke schreef:Er mogen precies geen oudere mensen meer wonen in thuis
Hoh, ik denk niet dat de reden is. Welke 73-jarige is tegenwoordig nog aan het werk? En Chris Boni is al 80!!!
Chapeau voor beide flinke ouderen!!! En dank voor de vele jaren amusement(met of zonder ergernissen) die ze ons bezorgden.
Ja ik weet het wel dat dit niet de reden is maar persoonlijk vind ik thuis toch wel heel jeugdig aan het worden is veel te jeugdig ofwel word ik oud Vind het gewoon jammer dat de oude garde aan het verdwijnen is in thuis