The Tunnel

Vanaf nu discussies, bedenkingen, informatie over andere tv-programma's en langlopende series
Forumregels
Hier kan je praten over allerlei andere tv-programma's.
Plaats reactie
lord F.
Poster rang 5
Poster rang 5
Berichten: 8163
Lid geworden op: zo 07 sep 2008, 17:02

The Tunnel

Bericht door lord F. »

Jawel, vanavond de eerste keer dat ik naar Vitaya ga kijken. :) Na Thuis speelt daar de Brits-Franse serie The Tunnel die eigenlijk de Brits-Franse versie is van The Bridge, maar dan in de kanaaltunnel. Toch wel even benieuwd wat die ervan maken, zeker omdat de hoofdrollen gespeeld worden door Stephen Dillane (vooral bekend als Stannis Baratheon in Game of Thrones) en Clémence Poésy (de Française uit In Bruges).
0 x
Sponsor dit onderschrift voor slechts €6,-/maand!
lord F.
Poster rang 5
Poster rang 5
Berichten: 8163
Lid geworden op: zo 07 sep 2008, 17:02

Re: The Tunnel

Bericht door lord F. »

Gisteren de eerste 2 afleveringen gezien en denk dat het daarbij zal blijven. Niet dat de serie slecht is, maar gezien ze trouw het verhaal van The Bridge volgen kijk je uiteindelijk naar een serie die je al eens gezien hebt.
Na The Tunnel spelen ze op Vitaya trouwens ook de Amerikaanse versie van The Killing. :)

Ook storend (maar dat ligt niet aan de serie) is dat Vitaya niet in HD uitzendt en eenmaal je daaraan gewoon geraakt bent is het moeilijk om nog tv te kijken zonder. :)
0 x
Sponsor dit onderschrift voor slechts €6,-/maand!
Plaats reactie