Hoe viert THUIS seizoen 20?

Gesloten

Hoe viert THUIS seizoen 20 nog?

Peiling eindigde op zo 15 feb 2015, 20:39

Film
2
11%
Nog terugkerende personages
7
37%
Extra thuis-dag
2
11%
Bijzondere thuis-dag
3
16%
Veel nieuwe personages
3
16%
Iets anders
2
11%
 
Totaal aantal stemmen: 19

mij
Nog geen rang
Berichten: 152
Lid geworden op: vr 02 mei 2014, 11:36

Hoe viert THUIS seizoen 20?

Bericht door mij »

De titel zegt het al: Hoe wil jij dat THUIS seizoen 20 viert?
Laatst gewijzigd door mij op vr 16 jan 2015, 19:26, 2 keer totaal gewijzigd.
0 x
Gebruikersavatar
Crackers
Poster rang 5
Poster rang 5
Berichten: 6777
Lid geworden op: wo 26 jan 2011, 14:35

Re: Hoe viert THUIS seizoen 20?

Bericht door Crackers »

Hopelijk niet met een film. Thuis is een soap en geen reeks of serie met losstaande episodes zoals bijvoorbeeld FC De Kampioenen.
0 x
Na de Thuisdag, de grote ThuisForum-meeting!
Gebruikersavatar
annekeHU
Poster rang 4
Poster rang 4
Berichten: 1985
Lid geworden op: di 19 jun 2012, 18:16

Re: Hoe viert THUIS seizoen 20?

Bericht door annekeHU »

eigenlijk hoop ik op een grandioos groot feest, met heel veel terugkerende personages.... degenen die in de gevangenis zitten, mogen rustig daar blijven,(Danny, Guy) maar voor de rest mogen Bram, Franky, Tibo, Robin, Bianca, Mo, Katrien, en nog wel wat anderen die ik allemaal niet ken(omdat ik nog maar voor het 4de seizoen kijk) terugkomen en mee feest vieren!
0 x
Evaaa
x 435

Re: Hoe viert THUIS seizoen 20?

Bericht door Evaaa »

Wat zou het leuk zijn moesten sommige personages nog eens dag komen zeggen. Eva bijvoorbeeld met Werner, Julieke en Nandje en spruit 3. Ook Franky en Tibo zouden nog eens mogen terugkeren, dan heeft Jana er ook wat aan :lol: . En Mo, Bianca en Robin, dat lijkt me gevaarlijk, maar zou wel een mooi terugzien kunnen worden nu Bianca kan zien dat Tom verantwoordelijk is geworden. Daar kunnen nog leuke verhaallijnen uit komen. Maar 't zal wel gewoon een jubileum zijn voor Simonneke en Franky die misschien even terugkeert me Tibo.
0 x
Gesloten