Pagina 1 van 1

Podcast "Welkom Thuis"

Geplaatst: za 23 nov 2024, 21:15
door ThuisfanNL
Ik zag dat er nog geen topic is over de podcast "Welkom Thuis". Hierin kunnen we onze mening hierover kwijt.

Ik vind zelf erg leuk om naar deze podcast te luisteren. Je hoort echt de gekste theorieën. Zo was in de laatste podcast kwam iemand met het idee dat Judith zwanger zou kunnen zijn. Dat lijkt me gek dat dat gaat gebeuren, aangezien ze zelf richting de 50 gaat. Maar ja ze kunnen zo gek niet bedenken en ze kunnen voor een oudere personage een zwangerschap in de verhaallijn schrijven. Was Nancy ook al niet over de 40 toen ze zwanger was van Brittney (Britt)?

Al denk ik dat Tom en Judith de komende tijd hun handen vol gaan hebben aan Robin en het naderende verhuizing en dat ze Judith niet zwanger zal zijn.

Wel knap dat ze sommige pistes waarmee ze komen wel de waarheid bleek te zijn.

Podcast "Welkom Thuis"

Geplaatst: zo 24 nov 2024, 10:21
door satine
Nancy was inderdaad ook geen jong blaadje meer toen ze zwanger was van Britt, maar 40 of bijna 50 (Judith is geboren in februari 75) is toch nog een groot verschil.
Verder hebben ze hun handen vol met Robin en als ik zie wat een sukkel Tom is als vader, dan hoeft dat voor mij echt niet.

Wat hun 'voorspellingen' betreft: ik denk soms dat ze vaak hun mosterd halen in de FB-groep van Thuis, waar sommige bedenkingen al weken voor de postcast gepost worden. ;)
En geef toe, soms is Thuis gewoon ontzettend voorspelbaar.
Alleen lijkt die zwangerschap mij niet bepaald iets wat we ook gaan zien. :D