Het grote Thuis-Fantasie topic.

Hier kan je speculeren over wat er mogelijk nog kan gebeuren in Thuis. Spoilers zijn hier NIET welkom!
Forumregels
In dit subforum kan je speculeren over wat er mogelijk nog staat te gebeuren in Thuis. Opgelet: spoilers horen thuis in het spoilerforum
Plaats reactie
Dramalover69
Nog geen rang
Berichten: 6
Lid geworden op: za 06 jan 2024, 06:49
x 1

Het grote Thuis-Fantasie topic.

Bericht door Dramalover69 » vr 28 mar 2025, 20:53

Mogelijke toekomstige verhaallijn:

Lowie en Lyn groeien naar elkaar toe en worden uiteindelijk een koppel. Ondanks de haat, wrok en verwijten uit hun omgeving blijven ze vastberaden bij hun keuze voor elkaar. Na enige tijd ontdekt Lyn dat ze zwanger is, maar er is een probleem: wie is de vader?

Lyn overtuigt zichzelf ervan dat het alleen Lowie kan zijn. Niemand anders! Toch blijft de twijfel knagen, want ook Adil zou de vader kunnen zijn. Om zekerheid te krijgen, laat ze een DNA-test uitvoeren. Dan volgt de schokkende waarheid: de echte vader is Adil. Lyns wereld stort in.

Verward en overweldigd weet Lyn niet wat ze moet doen. Lowie neemt tijdelijk de zorg voor de baby op zich, zodat Lyn alles op een rijtje kan zetten. Maar wanneer Lowie uiteindelijk de waarheid ontdekt, valt hun relatie uit elkaar.

Lyn beseft dat ze een drastische beslissing moet nemen. Ze kiest voor een nieuw begin, ver weg van België. Ze verhuist naar Marokko, omdat ze vindt dat haar kind recht heeft op een band met zijn familie daar. Zo verdwijnt Lyn uit Thuis, samen met haar baby, vastberaden om een nieuw leven op te bouwen.

Haar baby is een jongen, en uit respect en herinnering aan zijn vader noemt ze hem Adil. Zo wordt een nieuwe Adil Bakkal geboren in Thuis.

Wie weet keren ze ooit terug. De deur blijft op een kier. Als Adil oud genoeg is, kan hij beslissen om terug te keren naar België, op zoek naar zijn roots. Adil Bakkal 2.0 is geboren.

Maar jaren later komt een schokkende waarheid aan het licht: door een verwisseling van de DNA-stalen bleek de eerste test fout. Lowie is wél de biologische vader. Als volwassene keert Adil terug naar Thuis, vastbesloten om zijn echte vader te vinden. En Lowie? Hij leeft nog... en ontdekt eindelijk de waarheid.
0 x

Marleenfan
Nog geen rang
Berichten: 29
Lid geworden op: zo 21 apr 2019, 22:19
x 21
x 7

Het grote Thuis-Fantasie topic.

Bericht door Marleenfan » za 10 mei 2025, 11:33

Moderator bericht:
Geen speculaties op de spoilers in deze topics!

Speculeren mag, maar als over spoilers gaat, hoort het hier niet thuis.
Idereen kan en mag een nieuw topic aanmaken het het Spoiler-subforum, indien gewenst.
0 x

Level10
Nog geen rang
Berichten: 74
Lid geworden op: vr 11 okt 2024, 11:18
x 138
x 22

Het grote Thuis-Fantasie topic.

Bericht door Level10 » wo 14 mei 2025, 10:33

Mogen we al speculeren over de seizoensfinale?

Ze zijn stilaan aan het opbouwen naar een climax over de zaak Jean-Marc. Thilly komt dichter en dichter bij de waarheid en ik denk dat het groepje op een bepaald moment gaat ingrijpen en Thilly het zwijgen wil opleggen. De trouw van Karin en Waldek lijkt een ideaal moment voor een potje drama.
0 x

Gebruikersavatar
Thuisforum
Administrator
Administrator
Berichten: 541
Lid geworden op: za 09 jul 2011, 18:07
x 9
x 59

Het grote Thuis-Fantasie topic.

Bericht door Thuisforum » wo 14 mei 2025, 11:06

Er mag gespecueerd worden over de seizoensfinale, maar GEEN SPOILERS, of verwijzingen naar spoilers.

Elke forummer is vrij om hiervoor een apart topic aan te maken in het Spoiler-subforum. :yup:

Spoilers die gepost worden in andere subfora worden verwijderd.
0 x

Gebruikersavatar
martha
Poster rang 5
Poster rang 5
Berichten: 4950
Lid geworden op: vr 07 okt 2011, 18:17
Locatie: de westhoek
x 924
x 564

Het grote Thuis-Fantasie topic.

Bericht door martha » wo 14 mei 2025, 14:38

Level10 schreef:
wo 14 mei 2025, 10:33
De trouw van Karin en Waldek lijkt een ideaal moment voor een potje drama.
Ik vind het vooral veelbetekend dat wij kijkers nog altijd niet weten wanneer die twee gaan trouwen :denk:
0 x

frankeneddy1
Poster rang 2
Poster rang 2
Berichten: 980
Lid geworden op: ma 19 dec 2022, 11:56
x 112
x 143

Het grote Thuis-Fantasie topic.

Bericht door frankeneddy1 » wo 04 jun 2025, 21:38

Op Facebook heb ik zien passeren dat het geraamte dat Britney kreeg dat van Jean-Marc zou kunnen zijn. Dat zou ik echt zalig vinden :lol:
0 x

vdbemdsa
Poster rang 2
Poster rang 2
Berichten: 915
Lid geworden op: ma 12 mei 2014, 13:47
x 3
x 111

Het grote Thuis-Fantasie topic.

Bericht door vdbemdsa » do 05 jun 2025, 13:55

frankeneddy1 schreef:
wo 04 jun 2025, 21:38
Op Facebook heb ik zien passeren dat het geraamte dat Britney kreeg dat van Jean-Marc zou kunnen zijn. Dat zou ik echt zalig vinden
Ik had dat hier gisteren ook in een ander topic geplaatst, niet op facebook
0 x

Online
Gebruikersavatar
hannanaske
Poster rang 5
Poster rang 5
Berichten: 3232
Lid geworden op: wo 20 jul 2005, 14:23
Locatie: Gent
x 10
x 69

Het grote Thuis-Fantasie topic.

Bericht door hannanaske » vr 06 jun 2025, 09:48

Ik vond de vibe tussen Emma en Andreas vorige maand wel leuk én gisteren opnieuw....

tot ik plots moest denken dat Emma enkele maand geleden iets had met Cédric en dat diezelfde Cedric nu iets heeft met de moeder van Andreas!


Ik vind Emma oprecht een toffe dame waarvan ik dacht dat Cedric gewoon niets voor haar was, en dat het haar ook ni zoveel kan schelen met wie die allemaal aanpapt, maar met Thuis weet je natuurlijk nooit!
Ik zou het jammer vinden als daar nu een addertje onder het gras blijkt te zitten! :problem:
0 x
Imagination is the only weapon in the war against reality.

Gebruikersavatar
Tiboko
Poster rang 5
Poster rang 5
Berichten: 4879
Lid geworden op: do 09 mei 2013, 21:42
x 44
x 1012

Het grote Thuis-Fantasie topic.

Bericht door Tiboko » vr 06 jun 2025, 10:08

hannanaske schreef:
vr 06 jun 2025, 09:48
Ik vond de vibe tussen Emma en Andreas wel leuk...

Vermits het hier het fantasie topic is, lijkt me dit "mogelijke relatie" behoorlijk fantasie - al gun ik Andreas zeker wel een lief.

Maar ik denk niet dat omdat die twee duidelijk wat raakvlakken hebben, dat we meteen in "koppeltermen" moeten gaan denken, ook al is het Thuis en moet iedereen daar precies een lief hebben. Ze hebben allebei een heel druk leven en geen van beiden heeft een private plek, Emma deelt haar woning met tante Thilly en Lyn, Andreas wordt echt wel constant in de gaten gehouden door Marie en bovendien woont zijn vriend/Emma's ex/Marie's "toyboy" next door. Heel complicated :yup:

Hetzelfde (= mogelijke relatie) geldt trouwens voor Cédric en Marie - bij mijn weten gaat het hier enkel om "lusten botvieren" en is de kans dat hij en zij een relatie beginnen zo goed als nul - ook al zou Cédric niks liever willen.
0 x

Online
Gebruikersavatar
hannanaske
Poster rang 5
Poster rang 5
Berichten: 3232
Lid geworden op: wo 20 jul 2005, 14:23
Locatie: Gent
x 10
x 69

Het grote Thuis-Fantasie topic.

Bericht door hannanaske » vr 06 jun 2025, 20:38

We hebben het hier over een soap hé! Drama en toch ook redelijk wat voorspelbaarheid :yup:

Misschien is Emma oprecht geïnteresseerd in Andreas én ik hoop het ook keihard! :yup: Daarom moet het ook niet perse op amoureus vlak zijn met vlinders in de buik, maar omdat Emma een echte mensen-mens is. Ze heeft tenslotte sociaal werk gestudeerd. :yup:

Ik bedoelde vooral dat ik NIET hoop dat het bij Emma vooral om Cedric te doen is, of een manier om hem toch een hak te zetten.
Zoals ik al schreef, zag ik Emma als een lieve meid die oprecht begaan is met mensen & ik hoop dat ze ' t niet gaan verbrodden.
Uiteindelijk hebben we wel gemerkt dat Thilly (ik denk toch dat het Thilly was) eens iets zei tegen haar over zijn nieuwe vlam, en haar reactie was precies een beetje dubbel. Vandaar da'k twijfel! :(
0 x
Imagination is the only weapon in the war against reality.

Plaats reactie