
Ik heb mijn lappenmandje er even bij gehaald.
Voor Thilly: hoe neerbuigend kan iemand doen tegenover mensen die hun job wel volgens de regels willen doen, gewoon omdat ze een grote verantwoordelijkheid dragen? Ze zou zich beter met haar eigen werk bezighouden en dan ook volgens de regels.
Voor Christine op haar beurt, omdat die er zomaar van uitgaat dat 'haar' school niks mag en kan verweten worden, dat ze blootgeeft dat ze op de hoogte is van het gesprek tussen Emma en Tim en daar dingen uit aanhaalt, dat ze met ooglappen op er dan maar direct van uitgaat dat er bij Hannah thuis dingen gebeuren die niet oké zijn.
Voor Simonne omdat ze vindt dat Tim de laatste tijd niet zichzelf is - zij wel?

En dan als klap op de vuurpijl: dat ze staat te roepen tegen Frank dat hij zich niet mag moeien. Gelukkig doet zij dat niet???

Verder word ik een beetje ongemakkelijk van het kleffe gedoe tussen Marie en Cédric - naar mijn gevoel klopt daar vanalles niet.
Om positief af te ronden: een dikke pluim voor Frank, omdat hij probeert zijn Suske wat in toom te houden en regelrecht tegen haar in gaat.
